Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Adidas

  84.90  64.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: GD5844Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.