Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë Adidas

  99.90  79.92 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Adidas.
  Adidas Varilite Hybrid

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.