Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë

  34.99  27.99 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë me kapelë dhe xhepa nga brendi Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.