Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  34.99  17.00 

  Ngjyrë

  • Portokalli-Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë për femra nga brendi Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Portokalli-Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.