Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë me kapelë

  29.95  19.00 

  Ngjyrë

  • Ari

  Madhësi

  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë me kapelë, xhepa dhe efekt metalik.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ari

  Madhësi

  5/6, 7/8, 8/9, 9/10

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.