Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë

  34.99  27.99 

  Ngjyrë

  • Bordo
  • Kaltër-Gjelbër
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë për femra nga brendi Nice & Chic.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Bordo, Kaltër-Gjelbër, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.