Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë Nike

  109.90  98.91 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.