Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Nike

  121.90  109.71 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë për meshkuj nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.