Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Nike

  53.90  48.51 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • S (8-10)S (8-10)
  • M (10-12)M (10-12)
  • L (12-13)L (12-13)
  • XL (13-15)XL (13-15)
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë
  Nike Sportswear
  Përbërja e materialit: 100% najlon.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S (8-10), M (10-12), L (12-13), XL (13-15)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.