Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhaketë Reebok

  64.90  58.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë nga brendi Reebok.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Reebok

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.