Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhaketë xhins

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  Clear

  Përshkrim

  Xhaketë xhins me jakë klasike nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë, Zezë/Hiri e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.