Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhemper

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper nga brendi italian Nice & Chic.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.