Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhemper

  27.99  22.39 

  Ngjyrë

  • Bezhë
  • Hiri
  • Rozë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper nga brendi Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Bezhë, Hiri, Rozë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.