Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhemper

  24.99  19.99 

  Ngjyrë

  • Bordo-Vjollcë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper për femra nga brendi italian Iwie.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Bordo-Vjollcë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.