Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhemper

  16.99  5.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper me jakë të rrumbullakët nga brendi J. Hart & Bros.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.