Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhemper

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Kaltër e mbyllur
  • Portokalli

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper nga brendi Italian J. Hart & Bros.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Gjelbër, Kaltër e mbyllur, Portokalli

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.