Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhemper

  24.99  19.99 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper për femra nga brendi Iwie, vija me ngjyra të kundërta në fund dhe jakë në formë V.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.