Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhemper

  29.99  23.99 

  Ngjyrë

  • Bezhë

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper për meshkuj nga brendi J. Hart & Bros.
  Përbërja e materialit: 95% pambuk / 5% kashmir.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Bezhë

  Madhësi

  M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.