Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhemper

  14.95  13.45 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Kaltër e mbyllur
  • Rozë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Xhemper nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Kaltër e mbyllur, Rozë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.