Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  29.95  23.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.