Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse Slim-Fit me pesë xhepa.
  Përbërja e materialit: 80% pambuk / 18% poliester / 2% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.