Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  12.95  10.36 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 3/43/4
  • 5/65/6
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 9/109/10
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse për fëmijë (me seri nga 3/4 vite deri në 13/14 vite).
  Përbërja e materialit: 84% pambuk / 15% poliester / 1% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  3/4, 5/6, 7/8, 8/9, 9/10

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.