Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  29.95  26.95 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit 98% pambuk 2% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.