Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  19.95  15.96 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Gjelbër
  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Piazza Italia
  Përbërja e materialit: 67% Pambuk 31% Poliester 2% Elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Gjelbër, Zezë

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.