Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 3838
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  Clear
  SKU: 5653939KM Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Italian NICE & CHICK

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  38, 40, 42, 44, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.