Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear
  SKU: 5653980K Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Italian NICE & CHICK.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  42, 44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.