Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Xhinse

  19.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • 4/54/5
  • 7/87/8
  • 8/98/9
  • 11/1211/12
  • 13/1413/14
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  4/5, 7/8, 8/9, 11/12, 13/14

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.