Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  34.99  24.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  Clear
  SKU: 5589801K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Italian J.Hart & Bros
  Përbërja e materialit 98%Cotton 2%Elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52, 54

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.