Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  24.95  19.96 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse nga brendi Piazza .
  Përbërja e materialit 64% Pambuk. 31% Poliester. 2% Elastan 3%Viskozë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Kaltër, Zezë

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.