Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse Fit Mom

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3434
  • 3636
  • 4242
  • 4444
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse Fit Mom nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  34, 36, 42, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.