Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse Fit Mom

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • 3838
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse Fit Mom nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  38, 40, 42, 44, 46, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.