Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse për femra nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 66% pambuk / 15% poliester / 10% elestan / 8% viskozë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  42, 44, 46, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.