Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse të shkurtë

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë

  Madhësi

  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  • 5656
  Clear

  Përshkrim

  Xhinse të shkurtë nga brendi Upim.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë

  Madhësi

  46, 48, 50, 52, 54, 56

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.