Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Xhinse

  19.99  15.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër Deti

  Madhësi

  • 4242
  • 4444
  • 4848
  • 5050
  Clear
  SKU: 5497683A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Xhinse Skinny me xhepa, fundin me prerje të çrregullta.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër Deti

  Madhësi

  42, 44, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.